Slots (1.2.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Page
af: Bladsy

en: Send
af: Stuur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
