Slots (1.2.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Page
ar: الصفحة

en: Mode
ar: النمط

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
