Slots (1.2.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Page
ast: Páxina

en: Mode
ast: Mou

en: Send
ast: Unviar

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Testing
ast: Prebes
