Slots (1.2.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Mode
az: Rejim

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Testing
az: Test

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
