Slots (1.2.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Mode
be: Лад

en: Send
be: Адаслаць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Testing
be: Тэставанне

en: Apply
be: Ужыць
