Slots (1.2.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Page
bg: Страница

en: Mode
bg: Режим

en: Send
bg: Изпрати

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
