Slots (1.2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Mode
bn: মোড

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
