Slots (1.2.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Create new
bo: གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
