Slots (1.2.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Page
ca: Pàgina

en: Send
ca: Enviar

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Testing
ca: Proves

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
