Slots (1.2.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Page
cy: Tudalen

en: Mode
cy: Modd

en: Send
cy: Anfon

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Testing
cy: Profi

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
