Slots (1.2.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Page
da: Side

en: Mode
da: Tilstand

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Testing
da: Test

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Create new
da: Opret ny

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
