Slots (1.2.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Page
el: Σελίδα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Slot
el: Σχισμή

en: Asc
el: Αύξ
