Slots (1.2.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Page
et: Lehekülg

en: Mode
et: Viis

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Testing
et: Testimine

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
