Slots (1.2.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Page
gl: Páxina

en: Mode
gl: Modo

en: Send
gl: Enviar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Testing
gl: Probando

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
