Slots (1.2.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Page
he: דף

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
