Slots (1.2.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Page
hu: Oldal

en: Mode
hu: Mód

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Create new
hu: Új létrehozása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Slot
hu: Hely

en: Asc
hu: Növ

en: Empty formatter
hu: Üres formázó
