Slots (1.2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Page
hy: Էջ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
