Slots (1.2.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Content
id: Konten

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: View
id: Lihat

en: Page
id: Halaman

en: Send
id: Kirim

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Testing
id: Pengujian

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
