Slots (1.2.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Page
it: Pagina

en: Mode
it: Modalità

en: Send
it: Invia

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Authored on
it: Creato il

en: Testing
it: In fase di test

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
