Slots (1.2.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Reset
ja: リセット

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Page
ja: ページ

en: Mode
ja: モード

en: Send
ja: 送信

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Testing
ja: テスト

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Create new
ja: 新規作成

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
