Slots (1.2.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Page
jv: Kācā

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Testing
jv: Ujian

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
