Slots (1.2.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Page
kk: Бет

en: Mode
kk: күй

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Authored on
kk: Уақыты
