Slots (1.2.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Page
ku: پەڕە

en: Mode
ku: جۆر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
