Slots (1.2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Page
lt: Puslapis

en: Mode
lt: Būdas

en: Send
lt: Siųsti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Testing
lt: Testavimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
