Slots (1.2.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Page
lv: Lapa

en: Mode
lv: Režīms

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Testing
lv: Testēšana

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
