Slots (1.2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Page
mn: Хуудас

en: Mode
mn: Горим

en: Send
mn: Илгээх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
