Slots (1.2.0) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Page
ms: Halaman

en: Mode
ms: Mod

en: Send
ms: Hantar

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Testing
ms: Menguji

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
