Slots (1.2.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Page
nl: Pagina

en: Mode
nl: Modus

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Testing
nl: Tests

en: Apply
nl: Toepassen

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Slots
nl: Plaatsen

en: Empty formatter
nl: Leeg opmaakhulpmiddel
