Slots (1.2.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Page
nn: Nettside

en: Mode
nn: Modus

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
