Slots (1.2.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Page
oc: Pagina

en: Mode
oc: Mòde

en: Send
oc: Mandar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Testing
oc: Tèst

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Create new
oc: Crear novèl

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
