Slots (1.2.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
