Slots (1.2.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Page
pl: Strona

en: Mode
pl: Tryb

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Testing
pl: Testowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Create new
pl: Utwórz nowy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
