Slots (1.2.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Reset
pt: Redefinir

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: Page
pt: Página

en: Mode
pt: Modo

en: Send
pt: Enviar

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Testing
pt: Testando

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Create new
pt: Criar novo

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente
