Slots (1.2.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Page
ro: Pagina

en: Mode
ro: Mod

en: Send
ro: Trimite

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Testing
ro: Testare

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Create new
ro: Creează unul nou

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
