Slots (1.2.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Page
ru: Страница

en: Mode
ru: Режим

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Testing
ru: Тестирование

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Create new
ru: Создать

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Slot
ru: Позиция

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Slots
ru: Количество мест
