Slots (1.2.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Page
sk: Strana

en: Mode
sk: Režim

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Testing
sk: Testovanie

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Slots
sk: Miesta
