Slots (1.2.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Page
sl: Stran

en: Mode
sl: Način

en: Send
sl: Pošlji

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Testing
sl: Testiranje
