Slots (1.2.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Page
sq: Faqe

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Send
sq: Dërgo

en: Authored on
sq: Krijuar më
