Slots (1.2.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Page
sv: Sida

en: Mode
sv: Läge

en: Send
sv: Skicka

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Testing
sv: Test

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Create new
sv: Skapa ny

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Slots
sv: Platser
