Slots (1.2.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Content
te: సారము

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Page
te: పేజీ

en: Send
te: పంపించు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
