Slots (1.2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Send
th: ส่ง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ
