Slots (1.2.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Page
tr: Sayfa

en: Mode
tr: Kip

en: Send
tr: Gönder

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Create new
tr: Yeni oluştur

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
