Slots (1.2.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Page
uk: Сторінка

en: Mode
uk: Режим

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Testing
uk: Тестування

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Create new
uk: Створити...

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Slot
uk: Позиція

en: Asc
uk: Зрост

en: Slots
uk: Місця

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер
