Slots (1.2.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Send
bs: Pošalji

en: Authored on
bs: Napisano
