Slots (1.2.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Mode
cs: Režim

en: Send
cs: Poslat

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Testing
cs: Testování

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: - All -
cs: - Vše -
