Slots (1.2.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
