Slots (1.2.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Mode
eu: Modoa

en: Send
eu: Bidali

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Testing
eu: Proba

en: Create new
eu: Sortu berria

en: - All -
eu: - Dena -
