Slots (1.2.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Mode
fa: سبک

en: Send
fa: ارسال

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Testing
fa: آزمایش

en: - All -
fa: - همه -
