Slots (1.2.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Mode
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Testing
fi: Testaus

en: Create new
fi: Luo uusi

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Slot
fi: Paikka
