Slots (1.2.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Send
fr: Envoyer

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Testing
fr: Test

en: Create new
fr: Créer nouveau

en: - All -
fr: - Tout -

en: Slot
fr: créneau

en: Parent entity
fr: Entité parente

en: Slots
fr: Créneaux

en: Empty formatter
fr: Outil de mise en forme vide
